Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyPředplatné YouTube bez reklam přijde možná už příští měsíc

Předplatné YouTube bez reklam přijde možná už příští měsíc

Před několika měsíci jsme vás informovali o tom, že YouTube nejspíše nabídne předplatné, díky němuž se v jeho prostředí budeme moci vyhnout zobrazované reklamně. Mezi tím se toto předplatné přiblížilo na dosah ruky.

Předplatné by podle serveru Android and Me mohlo být do YouTube zavedeno už v průběhu příštího měsíce. Přitom bychom se mohli dočkat úprav služby YouTube Music Key a samozřejmě i možnosti sledovat videa bez reklamy. Cena YouTube předplatného by se měla pohybovat okolo 10 dolarů (tedy cca 250 korun) měsíčně.

Na tuto skutečnost upozornil mail, který společnost Google rozposlala přispěvatelům YouTube. V něm tvůrce obsahu informuje o tom, že chystá zavedení nové služby, v jejímž rámci si lidé budou moci pouštět videa bez reklam. Tvůrci obsahu jsou dále skrze mail nabádáni, aby nezapomněli potvrdit nové smluvní podmínky.

Předplatné YouTube samozřejmě nebude povinné. Pokud o něj neprojevíte zájem, vše bude probíhat stejně jako doposud. To znamená, že mezi videi vám YouTube tu a tam ukáže reklamu a vy se na ní podíváte, nebo ji po určitém čase zastavíte tlačítkem „přeskočit“.

iphone-youtube-app

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře