Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyStudie: Majitelé iPhonů nejvíce utrácejí, androiďáci jsou největší pijani a majitelé BlackBerry...

Studie: Majitelé iPhonů nejvíce utrácejí, androiďáci jsou největší pijani a majitelé BlackBerry mají nejvyšší plat

Na webu se objevila studie telekomunikační společnosti TalkTalk Mobile, které se zaměřila na to, jací jsou uživatelé chytrých mobilních telefonů. Na mušku si konkrétně vzala majitele telefonů iPhone od Apple, manažerských modelů BlackBerry a smartphonů s Androidem.

Podle nové studie nejvíce peněz za oblečení utrácejí majitelé iPhonů. Ti jsou prý také zároveň nejambicióznější, nejúspěšnější a nejzcestovalejší. A nechybí jim ani sebevědomí; myslí si o sobě, že si jejich práce nadřízení váží.

Naopak majitelé telefonů s ostružinou ve znaku tráví v práci nejméně času, berou však nejvíce peněz.

Nejčastěji také telefonují, píší SMSky a e-maily. Jejich hrdly pak proteče nejvíce litrů čaje a kávy. Jsou hlasití a temperamentní.

Ze studie se také dozvíme, že uživatelé tabletů a smartphonů s Andoridem jsou nejkreativnější, nejlépe vaří a jsou zdvořilí.

V práci tráví více času než majitelé telefonů s jinými systémy, plat tomu ale neodpovídá. Trochu překvapivě jsou to také největší pijani. Co se týče charakteru, tak jsou většinou tiší a plaší. Na sociálních sítích jsou ale nejaktivnější.

Průzkum TalkTalk Mobile probíhal na vzorku 2000 lidí.

TalkTalk-Mobile-OS-Survey-630x501Zdroj: DailyMail

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře