Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyPozor na podvody! Žena chtěla koupit telefony iPhone, za 1500 dolarů ale...

Pozor na podvody! Žena chtěla koupit telefony iPhone, za 1500 dolarů ale dostala dvě jablka

Mladá Australanka z města Brisbane se stala obětí zlé a nehumánní podvodnice, která ji namísto mobilních telefonů iPhone prodala ovoce. Znovu se potvrdilo, že pokud jste neopatrní a narazíte na podvodníka, zbude vám prázdná peněženka a oči pro pláč. Šetřit za každou cenu se prostě nevyplácí.

21letá žena na inzertním serveru Gumtree (obdoba našeho Bazoš.cz) podala inzerát, že shání dva iPhony. Okamžitě byla kontaktována další ženou, která ji nabídla dva telefony za cenu 1500 australských dolarů (1330 amerických dolarů).

Slovo dalo slovo a obě si daly sraz na parkovišti, kde se prodej uskutečnil.

Dívka předala podvodnici peníze a ta ji podala na oplátku dvě zapečetěné krabice, ve kterých měly být iPhony. K její smůle ale hned neotevřela balení, aby si ověřila, co se nachází uvnitř.

Místo toho se vydala spokojeně domů, kde zjistila, že se stala obětí podvodu. Bylo už ale pozdě. Místo iPhonů se v každém balení nacházelo jedno jablko; každé ji přišlo na 750 dolarů, v přepočtu 13 120 korun.

Zakoupila si tak nejdražší jablka na světě.

Heart_apples_by_ChemicalYouthZdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře