Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyStudent Agency má nový responzivní web. Umožní snadné nákupy i z tabletů...

Student Agency má nový responzivní web. Umožní snadné nákupy i z tabletů a mobilů

Na stránkách dopravní společnosti Student Agency přivítá návštěvníky nejen zbrusu nový design, ale také řada prvků, která jim ulehčí nákup jízdenek, letenek a dalších služeb na cestování. Hlavní změnou je to, že web je plně responzivní a dokáže se přizpůsobit obrazovce jakéhokoliv mobilního zařízení.

V záhlaví webu je jednoduché menu, které přehledně představuje jednotlivé produkty Student Agency. Inovovaný web dává možnost snadného prohlížení na všech mobilních zařízeních – tedy na noteboocích, tabletech a také na smartphonech. Prostorné ikony umožňují snadné ovládání myší i dotykem prstu po displeji.

3 1 2

Web funguje v české verzi a už má také anglickou a německou mutaci. Na nejbližší měsíce připravuje firma také spuštění slovenské verze webových stránek.

Pro snadný nákup jízdenek a letenek skupiny Student Agency lze využívat i mobilní aplikace. Ty jsou dostupné pro telefony a tablety s iOS a Androidem zcela zdarma.

[appbox googleplay cz.studio9.sa]

[appbox appstore id706033015]

[appbox googleplay cz.studentagency.letenky]

[appbox appstore id1012314803]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře