Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyStřílečka EPOCH již s optimalizací Retina displeje nového iPadu

Střílečka EPOCH již s optimalizací Retina displeje nového iPadu

Epoch, akční střílečka, v níž se v roli naštvaného robota pustíte do těla jiným naštvaným robotům, byla na iOS zařízení uvedena již na konci minulého roku. U uživatelů sklízela převážně pozitivní hodnocení, a to především kvůli své propracované grafice.

Studio Uppercut Games, které založili bývalí zaměstnanci 2K, Andrew James a Ed Orman, totiž využilo služeb Unreal Engine 3 od Epicu, s nímž jsme se do té doby setkali pouze u Infinity Blade nebo technologického dema Epic Citadel, a hráčům se tak naskytla velkolepá podívaná.

Tu dnes ještě umocní nejnovější aktualizace, která přináší očekávanou podporu Retina rozlišení (2048 × 1536 pixelů) nového iPadu. Vedle toho se dále můžete těšit na propracovanější textury, vylepšené osvětlení scén, věrohodné dynamické stíny a podobně. Vše je pochopitelně šito na míru výkonnému SoC A5X a čtyřjádrové grafické jednotce, jež obsahuje.

Hru Epoch si můžete přes iTunes zakoupit za necelých 56 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře