Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyStream.cz pro Android: Oblíbené pořady si můžete stáhnout a pak je sledovat...

Stream.cz pro Android: Oblíbené pořady si můžete stáhnout a pak je sledovat i bez připojení k internetu

Dobrá zpráva pro uživatele mobilních telefonů nebo tabletů s operačním systémem Android: pořady internetové televize Stream.cz si ode dneška také pustí offline! Diváci si mohou aplikaci, která získala minulý měsíc druhé místo v kategorii Média soutěže Mobilní aplikace roku 2015, stáhnout zdarma v Google Play.

Počet přístupů na Stream.cz přes androidí mobilní aplikaci stále roste a proto si televize pro své diváky připravila další možnost, jak pohodlně sledovat všechny oblíbené pořady.

Nově si je lidé mohou stáhnout přímo do svých mobilních telefonů nebo tabletů s operačním systémem Android a pustit si je offline i v místě s omezeným internetovým připojením. Třeba v metru po cestě do práce nebo o víkendu na chatě. Pořady se jim budou ukládat buď do paměti telefonu, nebo na externí datovou kartu.

V aplikaci si uživatelé mohou jednoduše nastavit, kolik maximálně paměti svých přístrojů chtějí pořadům „obětovat“, předvolí si oblíbené seriály, které chtějí stahovat automaticky, a definují kvalitu stahovaného obsahu. Jakmile je pak nový díl například Kanceláře Blaník v nabídce, uloží se zároveň do telefonu.

Novou verzi aplikace Stream.cz pro Android stahujte z Google Play zdarma.

[appbox googleplay com.stream.cz.app]

Screenshot_2015-07-16-21-07-25 Screenshot_2015-07-16-21-07-37 Screenshot_2015-07-16-21-07-17

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře