Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyRovio ohlásilo Angry Birds 2, ke stažení budou 30. července

Rovio ohlásilo Angry Birds 2, ke stažení budou 30. července

Finská společnost Rovio po necelých šesti letech a mnoha odbočkách s naštvanými ptáky oznámila Angry Birds 2. Více informací se máme o hře dozvědět už 28. července, kdy se slavnostně představí v San Franciscu. V obchodech s aplikacemi se pokračování fenoménu, který má na kontě více než dvě miliardy stažení, objeví o dva dny později!

„Všichni v Roviu se nemůžeme dočkat, až fanouškům ukážeme, co kuchtíme. Jsme hodně nadšení…,“ píše se v tiskové zprávě na webových stránkách.

První hru s Angry Birds Rovio vydalo v prosinci 2009 a okamžitě se z ní stal obrovský hit, který nemohl chybět snad v žádném chytrém telefonu a tabletu. Od té doby až do dnešního dne postupně vyšlo celkem čtrnáct pokračování populárního ptačího dobrodružství. V posledních letech ale jakoby vývojářům přeci jen docházel dech, tituly Angry Bird Epic a Angry Birds GO si kvůli agresivnímu obchodnímu modelu vůbec nevedly dobře a firma dokonce musela propouštět.

Skutečný druhý díl by měl studiu se sídlem v Espoo pomoci se znovu dostat na výsluní. Zda se to vývojářům podaří zjistíme už za necelých 14 dní.

__thumb_-3-AB2 key art

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře