Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkySticky Password podporuje sken otisku prstu a synchronizaci přes WiFi

Sticky Password podporuje sken otisku prstu a synchronizaci přes WiFi

Čeští vývojáři z Lamantine Software ohlašují nejnovější verzi svého správce hesel Sticky Password. Mezi nejdůležitější vylepšení patří podpora biometriky a možnost synchronizace přes WiFi. Aplikace je ve verzích Premium a Free dostupná pro operační systémy Android, iOS, Windows a OS X.

Nově přidaná autentizace pomocí otisku prstu umožňuje majitelům chytrých telefonů a tabletů se zabudovanou čtečkou jednoduše odemykat jejich databázi hesel a vyhnout se tak opakovanému zadávání hlavního hesla.

K synchronizaci dat mezi zařízeními mohou nyní uživatelé Sticky Password použít zabezpečené servery nebo přenášet data přímo mezi zařízeními po WiFi síti. Synchronizaci lze též zcela vypnout a mít data uložena pouze na zařízení. Data jsou vždy zabezpečena šifrovacím standardem AES-256. Synchronizace je dostupná ale pouze ve verzi Premium.

Lamantine Software též přináší zajímavé změny v licenční politice: Sticky Password Free nyní umožňuje spravovat neomezený počet účtů na všech platformách. Verze Premium je k dispozici i v podobě doživotní licence pro všechna zařízení bez časového omezení, včetně všech budoucích aktualizací.

Zákazníci, kteří si koupili některou z předcházejících verzí, obdrží upgrade na novou časově neomezenou Premium verzi zcela zdarma. Navíc jako dárek dostanou tři roční licence pro přátele či rodinu.

„Ochrana osobních údajů na internetu je stále větším problémem a my věříme, že bezpečné a pohodlné řešení by mělo být dostupné každému,“ řekl Petr Bílek, ředitel Sticky Password. „Řada uživatelů internetu navíc nedůvěřuje cloudovým úložištím. I pro ně máme užitečnou alternativu. Chceme dát každému možnost volby.“

[appbox googleplay com.stickypassword.android]

[appbox appstore id439243516]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře