Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyOčekávaná hra Games of Thrones dorazila do Google Play a App Store!

Očekávaná hra Games of Thrones dorazila do Google Play a App Store!

Veleúspěšný seriál Hra o trůny, v originále Game of Thrones, se dočkal svého herního zpracování. První epizoda s názvem Iron From Ice je od minulého týdne dostupná pro počítače a iOS. Počínaje dneškem si ji mohou zakoupit i majitelé zařízení se systémem Android.

Iron From Ice ukazuje známé události z pohledu neznámého rodu Forresterů a sází především na dialogy, během nichž se hráč musí rychle rozhodovat. Příběh první epizody je umístěn mezi událostmi 3. až 5. sezóny seriálu.

Hra bude postupně rozdělena celkem mezi šest epizod. Uvedení druhé (a možná i třetí) je naplánováno na příští rok.

Abyste Game of Thrones na vašem smartphonu/tabletu spustili, musí na něm běžet Android minimálně ve verzi 2.3.3. Další podmínkou je dvoujádrový procesor na taktu 1,2 GHz, 1 GB RAM a grafický čip Adreno řady 300, Mali-T600, PowerVR SGX544 nebo Tegra 4.

V případě mobilní platformy Applu je vyžadován systém iOS ve verzi 7. Nejlépe si podle vývojářů zahrajete na iPhonu 5, iPhonu 5S, iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus.

[appbox googleplay com.telltalegames.gameofthrones100]

[appbox appstore id906862658]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře