Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkySteve Ballmer zakáže hráčům i trenérům klubu Los Angeles Clippers používat iPhony...

Steve Ballmer zakáže hráčům i trenérům klubu Los Angeles Clippers používat iPhony a iPady

Steve Ballmer, bývalý šéf Microsoftu, přenesl loajalitu k Microsoftu i do svého klubu basketbalové NBA Los Angeles Clippers. Agentura Reuters informuje, že hráčům a trenérům dovolí v budoucnu používat pouze mobilní přístroje se systémem Windows.

Ti hráči a členové realizačního týmu, kteří v současnosti stále ještě využívají iPhony nebo iPady, je budou muset vyměnit za mobily a tablety s Windows. Nařízení se samozřejmě nebude týkat osobní elektroniky, ale služebních zařízení. Zda se nařízení vztahuje pouze na tablety a mobily s nakousnutým jablíčkem, nebo i na přístroje s Androidem, zpráva neinformuje.

Bývalý šéf Microsoftu Steve Ballmer koupil basketbalový klub Los Angeles Clippers za dvě miliardy dolarů (přes 40 miliard korun) letos v květnu. Na začátku srpna pak celou transakci schválila rada guvernérů NBA i kalifornský soud, který rozhodl, že bývalá spolumajitelka Clippers, Shelly Sterlingová, má právo tým odprodat.

Steve-Ballmer-Clippers-Owner

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře