Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyMaďarští kutilové opravili bruskou konstrukční vadu nového iPhonu 6

Maďarští kutilové opravili bruskou konstrukční vadu nového iPhonu 6

Poněkud brutální návod, jak odstranit údajnou konstrukční vadu nejnovější generace chytrého telefonu iPhone od Applu, poskytli neznámí zlepšovatelé z Maďarska. Jejich video, kde jablečný telefon upravují k obrazu svému, už zhlédly na YouTube milióny lidí.

Nový design iPhonů 6 přes tenký profil budí rozpaky. Přední strana, do které je zapuštěný velmi kvalitní displej, vypadá pěkně. Ze zadní strany však vystupuje čočka fotoaparátu, kvůli které prý mobil nelze pořádně položit na stůl, aniž by se nekýval.

Potíž prý může být i s hladkým zasouváním do kapsy či naopak s vytasením. S iritujícím výstupkem si nedokázala poradit ani designerská superhvězda dnešní doby Jony Ive. A tak nezbylo, než aby zasáhl tajemný kutil X, který nedostatek odstranil bruskou přímo před maďarským parlamentem.

Snad nemusíme dodávat, že jde o velmi drahý vtípek, který by rozhodně neměl nikdo zkoušet, pokud je mu život jeho iPhonu 6 milý.

Zdroj: CTK

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře