Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkySteelSeries uzavřela partnerství s Painkiller a Quake Champions legendou, Sanderem „Vo0“ Kaasjagerem

SteelSeries uzavřela partnerství s Painkiller a Quake Champions legendou, Sanderem „Vo0“ Kaasjagerem

Přední světový výrobce herních periferií, SteelSeries, oznámil sponzoring Sandera „Vo0“ Kaasjagera, historicky nejúspěšnějšího hráče FPS hry Painkiller a elitního účastníka Quake Champions.

Kaasjager bude z pozice dvojnásobného světového šampióna, e-sports hráče roku a vystudovaného strojního inženýra, intenzívně spolupracovat se SteelSeries na vývoji nových produktů. Zejména bude nápomocen při jejich odlaďování a finálním testování.

„Produkty SteelSeries používám po celou svou kariéru,“ říká Kaasjager, a dodává: „Je to jediná značka, které důvěřuji v oblasti soutěžního hraní a jsem proto poctěn, že mohu být součástí týmu vyvíjejícího špičkové e-sport periférie pro všechny hráče.“

Tento víkend směřuje Kaasjager na Dreamhack v Denveru, kde se utká ve finále Quake Champions o některou z cen z celkové dotace 75 000 dolarů (cca 1 635 000 Kč).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře