HTC U11 Plus se možná odhalí začátkem listopadu


HTC U11 Plus se možná odhalí začátkem listopadu

Druhé nejočekávanější HTC letošního roku bude zřejmě představeno 2. listopadu. Tchajwanský výrobce právě rozeslal vybraným médiím pozvánku na nadcházející předváděcí akci.

U11 Plus má vycházet ze staršího modelu U11, oproti němu má ale nabídnout trochu přepracovaný design a také tenčí rámečky kolem displeje s poměrem 18:9, aby trochu dohnalo konkurenci.

Fyzické rozměry telefonu mají být 158,2 × 74,6 × 9,1 mm, očekávat máme i voděodolnost s certifikací IP68 a boční rámeček s možností ovládání pouhým dotykem. Tchajwanský výrobce tuto funkci nazývá Edge Sense.

Další výbava se má opírat o Snapdragon 835, 4 GB/6 GB RAM a úložný prostor v provedení 64 GB či 128 GB. Akumulátor dostane kapacitu 4 000 mAh, což je podstatně vyšší hodnota, než najdeme u klasického U11 (3 000 mAh).

Na druhou stranu i v případě „plusové“ varianty bude pravděpodobně chybět audio konektor jack 3,5 mm, sluchátka se tedy budou připojovat přes USB-C konektor.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.