Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkySteelSeries představuje sluchátka Arctis. Určena jsou hráčům

SteelSeries představuje sluchátka Arctis. Určena jsou hráčům

Společnost SteelSeries představila produktovou řadu sluchátek Arctis. Nová vlajková loď, zejména mezi hráči populární značky, představuje hned tři typy headsetů, které se dále dělí podle funkcí.

Model Arctis 3 je analogová náhlavní souprava vybavená 7.1 prostorovým zvukem kompatibilní s počítači (PC/Mac), herními konzolemi, PlayStationem VR a mobilními zařízeními.

SteelSeries Arctis 5 disponuje nastavitelným Prism RGB podsvícením a tzv. ChatMix kontrolou hlasitosti zvuku ze hry a probíhající komunikace. Oproti nižší verzi má navíc technologii DTS Headphone: X 7.1. Připojuje se přes USB a díky adaptéru také pomocí klasického 3,5mm konektoru.

unnamed (3)

unnamed (4)

Nejvyšší lag-free bezdrátový model SteelSeries Artis 7 je opět vybaven DTS Headphone: X technologií, ChatMix kontrolou hlasitosti a nabízí čelenku po celém hlavovém mostu.

unnamed (5)

Všechny headesty Arctis lze zakoupit již nyní ve vybraných zemích za doporučenou koncovou cenu 99,99 eur (2 700 Kč) pro Arctis 3, 119,99 eur (3 200 Kč) pro Arctis 5 a 179,99 eur (4 800 Kč) pro Arctis 7. Zájemci z České republiky a Slovenska si je budou moct objednat ještě během letošního roku prostřednictvím webových stránek. V rámci běžné prodejní sítě budou sluchátka v tuzemsku dostupná až začátkem roku 2017.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře