Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyStartuje významná aktualizace uživatelského prostředí smartphonu Honor 6

Startuje významná aktualizace uživatelského prostředí smartphonu Honor 6

V těchto dnech probíhá napříč evropskými zeměmi významná softwarová aktualizace mobilního telefonu Honor 6. Inovované podoby uživatelského prostředí EMUI verze 3.0 se dočkají také tuzemští majitelé tohoto přístroje. Nová verze přináší oproti té předchozí stovky vylepšení v oblasti vzhledu i funkčnosti.

Verze EMUI 3.0 nabízí uživatelům elegantnější a přehlednější design i více možností pro celkové přizpůsobení vzhledu prostředí. Přepracována byla vysouvací lišta s rychlým přístupem k základním funkcím, měnit lze snadno také velikosti widgetů na ploše. Dalšího vylepšení se dočkala správa kontaktů a upozornění, funkce přibyly také v přehrávači hudby, hodinách nebo kalendáři. Nové možnosti v podobě snadného přidání vodoznaku s GPS značkou, automatického „zkrášlení“ portrétů nebo zabudovaného čtení QR kódů získala také aplikace pro focení.

Oproti předcházející verzi přinese nová podoba uživatelského prostředí EMUI 3.0 celkem 845 vylepšení, která vycházejí ze zpětné vazby 10 milionů uživatelů.

Aktualizace již je nebo bude majitelům mobilního telefonu Honor 6 nabídnuta v nejbližších dnech automaticky skrze upozornění telefonu, případně mohou její dostupnost zkontrolovat v menu „nastavení“ -> „aktualizace“.

EMUI30_H6_incomingZdroj: Honor

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře