Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyStargazer: vesmírná střílečka jako řemen

Stargazer: vesmírná střílečka jako řemen

Staň se pilotem kosmického plavidla v akční střílečce Stargazer od českého vývojáře Lukáše Krisla, studenta VŠB, a zachraň svět. Hra nabízí celkem jedenáct zábavných úrovní a vyváženou hratelnost, která v určitých pasážích potrápí i zkušenější ?pařany?.

Jak už to u tohoto typu her chodí, vaši raketku lze dovybavit rozličným zbraňovým arzenálem, např. plazmovými děly, obrannými štíty nebo generátory energie. Bonusové prvky a zdraví získáváte ze zničených nepřátel. Vesmírné plavidlo ovládáte pomocí naklánění telefonu.

V průběhu hry na vás čekají tři bossové, tj. několikrát silnější a odolnější nepřátelé, jejichž eliminace je nutná k tomu, abyste mohli pokračovat dál.

Protivníků je ale samozřejmě mnohem víc. Všichni však mají stejný úkol ? co nejvíce vám uškodit.

Vámi dosažené skóre můžete porovnat online s uživateli po celém světě, což mi připomíná, že musím svou dosavadní 1792 pozici rychle vylepšit ,-)

A víte co je na tom všem úplně nejlepší, že hra je nabízena zcela zdarma a bez otravných reklam. Takže na nic nečekejte, stáhněte si ji a zachraňte svět.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Stargazer/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře