Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyPrvní čtyřjádrový smartphone HTC odhalen ještě před MWC

První čtyřjádrový smartphone HTC odhalen ještě před MWC

Redaktoři serveru Pocketnow jsou známí tím, že se s ničím moc  nepárají a znovu nás o tom přesvědčili i dnes, když zveřejnili s předstihem obrázek připravovaného čtyřjádrového smartphonu HTC One X.

Tento mobilní telefon se stane po dobu několika dalších měsíců novou vlajkovou lodí tchajwanského výrobce. Uživatele bude lákat na velký HD displej (postavený na 2. generaci technologie Super LCD) s rozlišením 1280 × 720 pixelů a výkonný čipset s čtyřjádrovým procesorem Tegra 3.

O Tegře 3 jste si mohli dříve přečíst na serveru PCTuning ve zprávě ? Tegra 3: smartphony a tablety dostanou výkon počítačů

Nad operačním systémem Android 4.0.3 bude i tentokrát přítomna grafická nadstavba Sense, nezaměnitelný prvek všech telefonů HTC.

Oficiálně bude nový model představen v neděli večer na tiskové konferenci v Barceloně, kde poté za několik hodin odstartuje veletrh Mobile World Congress.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře