Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyStarCraft: Remastered vyjde již letos v létě

StarCraft: Remastered vyjde již letos v létě

Mike Morhaime z Blizzardu oznámil, že studio pracuje na remasterované verzi prvního dílu StarCraftu a to včetně obsahu z datadisku Brood War. Hra by měla vyjít v létě pod názvem StarCraft: Remastered a přinést novou detailnější grafiku včetně 4K textur, ukládání do cloudu a překlad do třinácti jazyků. Upozornil na to server Polygon.

StarCraft je kultovní real-time strategie zasazená do sci-fi prostředí, která vyšla už v roce 1998. Na svou dobu šlo o nevídanou a náramně chytlavou záležitost, což ji dopomohlo stát se opravdovou legendou.

Hráči ve StarCraftu mají na výběr ze tří vzájemně se nesnášejících ras, přičemž každá nabízí svoji vlastní kampaň. Zmíněné rasy jsou Terrané – pozemšťané se schopnostmi přežít, Zergové  – korýšovití predátoři a Protossové (technologicky vyspělí antropomorfní mimozemšťané se silnými psionickými schopnostmi).

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře