Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyStarCraft 2 bude zdarma pro všechny. Už za pár dní

StarCraft 2 bude zdarma pro všechny. Už za pár dní

Strategie StarCraft 2 přejde od 14. listopadu na model free-to-play. Upozornilo na to studio Blizzard. Přístup do multiplayeru a první singleplayerová kampaň Wings of Liberty bude zcela zdarma. Pokud ji už vlastníte, můžete naopak zdarma získat kampaň Heart of the Swarm. Ovšem pouze za předpokladu, že se do hry přihlásíte a aktivujete ji mezi 8. listopadem a 8. prosincem.

Kampaně Heart of the Swarm, Legacy of the Void a Nova Covert Ops budou ke koupi po 14,99 amerických dolarech, případně v kompletním balíčku za 39,99 dolaru. Koupí jakékoliv si okamžitě odemknete hodnocený multiplayer.

Pokud nebudete chtít do hry investovat ani korunu, kompletní multiplayer (včetně všech jednotek) se vám odemkne, jakmile získáte 10× First Win of the Day v Unranked nebo Versus A.I. zápasech. Nejde tak o nic těžkého.

Přechod na free-to-play se dotkne i kooperativního režimu. Co-op velitelé budou zdarma všichni, většina ale pouze do páté úrovně. Raynor, Kerrigan a Artanis budete moci levelovat jak se vám zachce.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře