Do prodeje se co nevidět dostane World of WarCraft: Oficiální kuchařka


Do prodeje se co nevidět dostane World of WarCraft: Oficiální kuchařka

Ať už vaříte pro dva nebo chcete posilnit svůj raid před nočním výletem do dungeonu, World of Warcraft: Oficiální kuchařka probouzí příchutě Azerothu k životu jako nikdy dřív.

V knize najdete přes 100 receptů, které zvládnou i méně zkušení kuchaři. A samozřejmě i rady, jak ingredience z Azerothu, které u nás přece jen špatně seženete, důstojně nahradit.

Máte hlad? Pojďte si uvařit chilli dračího dechu!

Natáčení prvního receptu z World of Warcraft: Oficiální kuchařky proběhlo v pražském hotelu Alcron, hlavním kuchařem byl Pavel Býček, ve videu si zahrál i Roman Paulus. Video je zároveň pozvánkou na křest knihy, který proběhne v pražském Paláci knih Neoluxor 16. 11. od 18:00 hodin.

S tímhle receptem možná sbalíte i Orku!

Níže najdete další pochutinu z World of Warcraft: Oficiální kuchařky! Tentokrát je na řadě hlavní chod. A místy je to trochu akční. Natáčení opět proběhlo v hotelu Alcron, hlavním kuchařem byl znovu Pavel Býček, a i tentokrát mu asistoval Roman Paulus.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.