Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyStar Wars: Commander je klonem Clash of Clans určeným pro všechny mobilní...

Star Wars: Commander je klonem Clash of Clans určeným pro všechny mobilní platformy

O klony strategie Clash of Clans není na jednotlivých obchodech s aplikacemi nouze, ale zatím žádný nebyl zasazený do univerza Hvězdných Válek. To by se teď ovšem mělo změnit. LucasArts totiž uvádí na trh multiplatformní strategii Star Wars: Commander a ta se svou inspirací v Clash of Clans vůbec nestydí, ba právě naopak.

Ve hře budete stavět svou základnu, trénovat jednotky a vybavovat je štíty, střílnami a dělostřelectvem. Vedle obrany své základny se pak budete snažit útočit na protivníky a uštědřit jim co největší ztráty.

Ve hře proti sobě budou stát Rebelové (Rebellion) a Říše (Empire) a na každé straně konfliktu nebude nouze o speciální postavičky. Pokud si například vyberete za své Rebely, můžete se těšit na princeznu Leilu nebo Han Solo. 

Star Wars: Commander je v současné době k dispozici pouze na australském App Store. Během následujících dní by se hra měla rozšířit i do dalších regionů a na zbylé mobilní platformy. Vedle iOS si ji tedy budete moci časem zahrát i na Androidu a Windows Phone.

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře