Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyStaňte se porotci filmového Oscara a vyhrajte v soutěži

Staňte se porotci filmového Oscara a vyhrajte v soutěži

Patříte mezi filmové fanoušky? Baví vás hodnotit herecké výkony jednotlivých herců či rádi kritizujete režisérské umění? Díky nové aplikaci Cinema City se i vy můžete vžít do role porotců, kteří rozhodují o udílení prestižních cen Akademie.

V aplikaci Zahraj si na porotce můžete nominovat kandidáty na letošní vítěze v celkem pěti kategoriích. Leonardo DiCaprio Oscara nikdy nevyhrál. Myslíte, že se mu to letos podaří nebo mu sošku opět vyfoukne někdo jiný?

Soutěž probíhá ve všech kinech multiplexu Cinema City po celé České republice, kde jsou umístěny stojany s tablety, kde můžete dát svůj hlas a dále také na webu oskari.cinemacity.cz. Čím více se vám povede tipnout správných nominací, tím se zvyšuje vaše šance na získání jedné z mnoha cen, kterými jsou například volný vstup do kina nebo střední popcorn zdarma.

Pokud znáte vše z nominovaných kategorií, určitě pro vás nebude problém odhadnout vítěze. Vyhlašování oficiálních výsledků nás čeká 28. února 2016 v Los Angeles.

oskari

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře