Samsung Galaxy S7 (edge): Známe cenu i datum zahájení prodeje v ČR


Samsung Galaxy S7 (edge): Známe cenu i datum zahájení prodeje v ČR

Samsungy Galaxy S7 a Galaxy S7 edge patří bezpochyby mezi naprostou technologickou špičku. Jedná se o skvěle vybavené smartphony, které napravují nedostatky předchozí generace, zejména doplňují chybějící čtečku paměťových karet a odolnost proti vodě. Velkou novinkou je také přepracovaný fotoaparát s technologií pixelů, která pomáhá odstranit šum ve snímcích pořízených za šera, a neméně potěší i akumulátory s vyšší kapacitou.

Za nové technologie se ale platí, a startovací ceny obou novinek tedy rozhodně nebudou příliš lidové. Nejlevnější 32GB varianta Galaxy S7 se bude v České republice prodávat za 19 799 korun. V případě zakřiveného Galaxy S7 edge si připravte o 2 800 korun více, tedy 22 599 korun. Prodej nových Samsungů bude oficiálně zahájen v pátek 11. března.

Samsung-Galaxy-S7-434012

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. nobody

    …přepracovaný fotoaparát s technologií pixelů… opravdu technologie pixelu? A to ma byt co? 😀

  2. Lukáš

    Použitý snímač pak nabídne rozlišení 12 MPx, optickou stabilizaci, nebo velikost pixelů 1 µmTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.