Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyStále toužíte po OnePlus One? Dvě hodiny ho budete moci zakoupit bez...

Stále toužíte po OnePlus One? Dvě hodiny ho budete moci zakoupit bez pozvánek

O OnePlus One se toho napsalo již hodně. Zatím jediný model společnosti OnePlus, která využívá přístrojů společnosti OPO a nulového marketingu, je i po půl roce stále špičkou mezi smartphony. Levný „flagship killer“ však stále není dostupný ke koupi obyčejným smrtelníkům. Invite systém sice nekončí, OnePlus však přišlo se zajímavou zprávou – 20. ledna bude možné si model One koupit i bez pozvánek!

Akce však není celodenní, bude platit pouze dvě hodiny, což se podobá předešlým akcím v listopadu, kdy bylo možno si zařízení předobjednat. Prodej nebude probíhat najednou, ale vždy od 19 do 21 hodin podle časového pásma, ve kterém se nacházíte. Společnost se tak chce vyhnout výpadkům, které při minulém náporu zákazníků zažívala.

Pokud vás trápí skutečnost, že do České republiky přístroj nelze zaslat, je možné využít služby znemecka.eu a zboží si zaslat na vygenerovanou německou adresu, odkud bude posláno do Česka za drobný poplatek.

Tak nezapomeňte 20. ledna od sedmi do devíti hodin večer zavítat na stránky OnePlus One a stát se majitelem tohoto nejopěvovanějšího gadgetu roku 2014.

This-is-the-OnePlus-One

 

 

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře