Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyStahujte zdarma: Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden

Stahujte zdarma: Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden

S blížícím se víkendem rozdává obchod Epic Games Store další hry zdarma. Tentokrát si do knihovny můžete přidat dvojici titulů Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden. Stahovat bezplatně lze až do 22. srpna, kdy je nahradí plošinovka zaměřená na plnění logických problémů FEZ.

Ke stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden potřebujete účet na Epic Store a když si obě hry ve stanoveném termínu přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

Hyper Light Drifter je akční RPG v duchu nejlepších 16bitových klasik. V otevřeném světě budete hledat zapomenuté předměty a prozkoumávat různé destinace, které vám svým zpracováním možná vyrazí dech. Hlavní náplní jsou ovšem souboje, které mohou svádět k button mashingu.

Mutant Year Zero: Road to Eden je zase tahová strategie z postapokalyptického světa. Hra nabízí skvělé herní mechaniky, které neskutečně dobře do sebe zapadají. Téměř veškerá činnost se odehrává v reálném čase. Ať už jde o průzkum pozůstatku bývalého světa, hledání potravin nebo výbavy. Vše se změní, když započne boj a hra se přepne do tahového režimu.

Pro stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden klikněte na tento odkaz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře