Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyStahujte zdarma: Everything a Metro 2033 Redux pro PC

Stahujte zdarma: Everything a Metro 2033 Redux pro PC

Na Epic Store je až do čtvrtka 3. října ke stažení příběhová střílečka Metro 2033 Redux. Druhou hrou zdarma v aktuální nabídce je relaxační titul Everything.

Everything je interaktivní zážitek, kde každý objekt ve vesmíru je hratelný, od zvířat až po planety až po galaxie a dále. Cestovat budete mezi vnějším a vnitřním prostorem a prozkoumávat rozsáhlý vesmír. Everything je dílem autora Davida OReillyho a byla vydána v roce 2017.

Metro 2033 Redux asi není potřeba příliš představovat. Jedná se o předělávku kultovní klasiky Metro 2033, avšak s vylepšenou vizuální stránkou. Ve hře budete coby hlavní hrdina Arťom poznávat postapokalyptický svět a zažijete tísnivou atmosféru z neznámého prostředí.

Odkaz pro stažení obou her na Epic Store je zde. Pokud si je přidáte do knihovny, už navždy zůstanou vaše. Závěrem podotýkáme, že ke hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře