Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyStahujte: YouTube v krásném Material Designu!

Stahujte: YouTube v krásném Material Designu!

Google se konečně rozhoupal a v noci na dnešek zahájil aktualizaci aplikace YouTube, která přináší přepracovaný vzhled v Material Designu. Novinkou jsou také pokročilejší filtry pro vyhledávání a navigační panel s kruhovou ikonou přes celou plochu zobrazení.

V neposlední řadě se uživatelé mohou také těšit na opravy chyb a barevnou notifikační lištu, která svůj odstín mění podle toho, jaký kanál navštívíte.

Nová verze (6.0) aplikace YouTube je distribuována postupně. Pokud se vám však nechce čekat, můžete si z tohoto odkazu stáhnout APK soubor.

Screenshot_2014-12-06-10-45-19

Screenshot_2014-12-06-10-44-23 Screenshot_2014-12-06-10-44-27

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Neda se nejak nastavit, aby se videa prehravaly i na pozadi? Respektive jde mi o to, ze kdyz chci slyset zvuk a aplikaci shodim – pustim jinou, tak se zastavi i prehravani ..

    • S oficiální nejde. Youtube je video aplikace a to že se z poloviny používá na poslech hudby je dle mého názoru vedlejší produkt, který nechce google ani zakázat, ani příliš rozšiřovat, aby se zas neozvala nějaká přihlouplá společnost, co se bude ohánět právama.

      Pokud máš rootnuté zařízení, tak můžeš stáhnout tuhle verzi, kde ta možnost je http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715. Ale nebude se ti automaticky updatovat. Vždy manuálně.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře