Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyMajitelé nových iPhonů hlásí další problémy. Přední fotoaparát se pohybuje

Majitelé nových iPhonů hlásí další problémy. Přední fotoaparát se pohybuje

Přes rekordní prodeje nemají nové iPhony na růžích ustláno. Po ohýbací kauze bendgate a stížnostech na obarvené plasty na zadní straně se objevuje další problém. Čočka předního fotoaparátu prý nedrží ve výchozí pozici a pohybuje se v těle telefonů. Na nový problém upozornilo několik stovek lidí.

Podle dostupných informací si na pohyb čelní kamery stěžují výhradně majitelé menšího modelu iPhone 6. Větší iPhone 6 Plus tímto neduhem netrpí.

Server bussunesinsider.com informuje, že posun čočky fotoaparátu nemá vliv na výslednou kvalitu fotografií, ale jedná se hlavně o estetický problém. Při posunu čočky totiž dochází k obnažení šedého materiálu, který vyplňuje konstrukci telefonu za fotoaparátem a špičkový design iPhonů tím značně utrpí.

Ačkoli se výrobce k nové kauze zatím oficiálně nevyjádřil, dotčení uživatelé se prý na technickou podporou společnosti Apple již obrátili. Vesměs obdrželi kladné odpovědi. Nabídnuta jim byla buď výměna celého předního panelu nebo rovnou nový telefon.

1

2

3

4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře