Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyStahujte skvělou aplikaci Smoothie recepty od českého vývojáře!

Stahujte skvělou aplikaci Smoothie recepty od českého vývojáře!

Kdo by neznal hit posledních let smoothies. Trend, kterému se nejde vyhnout a který doslova obletěl celý svět. Postupně se tyto zdravé nápoje dostávají i do srdcí Čechů. Tento i minulý rok se v knihkupectvích objevily knihy, které nabízejí lehčí i náročnější recepty a lze si je pořídit kolem tří stovek. Byla tedy jen otázka času, kdy se na trhu objeví aplikace, kde budeme moct nalézt podobné recepty.

A tím se dostáváme k Smoothie receptům od vývojáře Vratislava Zámiše, kterého můžete znát i pokud používáte aplikaci Koktejly, která se pyšní téměř 50 tisíci staženími jen v řadách Čechů.

V aplikaci se momentálně nachází přes 70 receptů, avšak toto číslo každý den roste díky uživatelům přidávajícím vlastní smoothie recepty.

U každého nápoje naleznete i základní nutriční hodnoty, které vám umožní udělat si představu, zda se smoothie nezdá být zdravým jen na první pohled. Rozhodně ani neurazí možnost tvořit si nákupní seznam z chybějících ingrediencí a ulehčit si následné nákupy zdravého ovoce a zeleniny.

Pokud stále nejste přesvědčeni, můžeme připomenout, že aplikace jako první nabízí plnou češtinu, a tak i ti, kteří neznají, co je „honeydew“ nebo „kale“ nebudou muset běhat pro slovník.

Aplikaci Smoothie recepty stahujte zdarma prostřednictvím widgetu níže:

[appbox googleplay com.vratislavzamis.smoothies]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře