Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyChytrý náramek Honor Band 3 je v prodeji. Jaká je cena?

Chytrý náramek Honor Band 3 je v prodeji. Jaká je cena?

Od dnešního dne je na našem trhu v prodeji chytrý náramek Band 3, který firma Honor globálně představila 27. června v Berlíně. Vodotěsné bluetooth příslušenství je k sehnání v černé, výrazné oranžové a námořnicky modré barvě.

Chytrý náramek značky Honor na našem trhu dosud chyběl. Globální ředitel Honoru George Zhao ho k nám však uvedl společně s novou vlajkovou lodí, Honorem 9, a to s jednoduchým názvem Band 3.

Pásek náramku je vyrobený z odolného termoplastického polyuretanu. Je pružný, ale zároveň pevný a odolný vůči oděru, a navíc je voděodolný. PMOLED černobílý 0,91palcový displej má rozlišení 128 × 32 pixelů.

Polykarbonové lesklé tělo náramku skrývá baterii s kapacitou 100 mAh, která by měla vydržet nabitá až 30 dní. Na 100 procent kapacity se akumulátor dobije za 1,5 hodiny.

Honor Band 3 je vhodný jak pro běh, tak pro plavání. Je vybavený krokoměrem, senzorem na měření srdečního tepu a je voděodolný až do hloubky 50 metrů. Chytrý náramek je kompatibilní nejen s operačním systémem Android ve verzi 4.4 a novější, ale také s iOS 8.0 a jeho dalšími verzemi.

Dostupnost

Honor Band 3 je v České republice dostupný ode dneška. V prodeji je v černém, námořnicky modrém a výrazně oranžovém provedení u partnerů CZC.cz, Alza.cz, Mobil pohotovost, Mall.cz, Smarty, Setos, Elektroworld, T.S. Bohemia, Alfa.cz, Kasa.cz a Euronics. Doporučená cena je 1 829 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře