Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyStahujte: Hangouts v Material Designu a s novou funkcí pro volání

Stahujte: Hangouts v Material Designu a s novou funkcí pro volání

Aktualizace populární chatovací aplikace přináší několik novinek. Největší je zcela přepracovaný vzhled, který je teď mnohem přehlednější a blíží se ideálu takzvaného Material Designu.

Další velkou změnou v nové verzi je integrace služby Google Voice.

Ta je v několika státech (USA, Kanada) dostupná zdarma, v ostatních zemích uživatelé platí nevelké poplatky (celkový přehled zde). Ceny pro Česko jsou stanoveny na 0,12 eur/min. na mobilní čísla a 0,03 € / min. do pevných sítí (bez DPH).

Abyste však mohli prostřednictvím Hangouts volat, musíte si doinstalovat aplikaci Hangouts Dialer (v české mutaci Vytáčení pro Hangouts), která aktivuje v uživatelském prostředí třetí záložku s číselníkem (ve výchozím stavu jsou jen dvě).

Aktualizace Hangouts je uvolňována postupně, takže než na dostupnost nové verze budete upozorněni, může to i několik dní trvat. Kdo nerad čeká, jistě rád využije tohoto odkazu a aplikaci si nainstaluje manuálně.

[appbox googleplay com.google.android.apps.hangoutsdialer]

2014-09-11 18.27.34 2014-09-11 18.30.12

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře