Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyStahujte: Blast Zone Tournament a What Remains of Edith Finch zdarma!

Stahujte: Blast Zone Tournament a What Remains of Edith Finch zdarma!

Nevadí, že už je po Vánocích. Na Steamu a Epic Games Storu se rozdávají hry zdarma. Konkrétně se jedná o tituly Blast Zone! Tournament a What Remains of Edith Finch.

Blast Zone! Tournament můžete stahovat zdarma až do 16. ledna, tedy do příštího čtvrtka. Tato sportovní hra nabízí jak singleplayerovou kampaň, tak režim pro více hráčů. Multiplayer může přitom využít naráz až 32 lidí, kteří mohou hrát na 500 mapách. Hra je zatím ve fázi Early Acces a přidat do knihovny si ji můžete zde.

Dalším titulem zdarma je adventura What Remains of Edith Finch. Nabídka končí až 24. ledna, takže na stažení máte dost času.

Děj hry se odehrává v opuštěném domě, kde jste strávili prvních 11 let svého života.  Za úkol budete mít zjistit historii své rodiny, která byla prokletá a každý její člen zemřel tragickou smrtí. Čeká na vás prozkoumávání pokojů, čtení deníčků a mnoho dalšího v hutné atmosféře. Pro získání What Remains of Edith Finch klikněte sem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře