Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyStáhněte si zdarma preview verzi programu Skype pro Windows Phone 8

Stáhněte si zdarma preview verzi programu Skype pro Windows Phone 8

Pokud jste šťastným majitelem některého z telefonů se systémem Windows Phone 8, můžete si stáhnout preview verzi populárního VoIP klienta Skype. Program kromě chatu a klasických hovorů také parádně zvládá videohovory a navíc konečně podporuje i notifikace.

Hlavní obrazovka testovací verze Skypu pro Windows Phone 8 je rozdělena do několika častí, mezi kterými se pohybujete tažením prstu. Po přihlášení se dostanete na obrazovku People (Lidé), tedy vašeho seznamu kontaktů. Tažením prstu doleva se pak dostanete na plochy Recent (Nedávné) a Favourite (Oblíbené).

Program zvládá konečně pracovat na pozadí, což jeho starší verze k nelibosti uživatelů neuměla. Na příchozí zprávy či (video)hovorech jste hlasově upozorňováni. V případě videohovorů se obraz inteligentně roztáhne přes celou obrazovku, dokazuje to video serveru WPCentral.

V pravém horním rohu aplikace se nachází ikona vašeho stavu. V preview verzi se bohužel nelze přepnout do tzv. offline režimu. Uživatel se dokonce nemůže ani odhlásit. Na tom snad ještě vývojáři Microsoftu zapracují.

Skype pro Windows Phone 8 na první pohled vypadá poměrně dobře. Je rychlý, přehledný, podporuje notifikace a umí běžet na pozadí. Stáhnout si jej můžete z tohoto odkazu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Skype/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře