Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 920 spadne několikrát na tvrdou zem

Nokia Lumia 920 spadne několikrát na tvrdou zem [drop test]

Jeden zahraniční server přišel s drop testem špičkového modelu finského výrobce s operačním systémem Windows Phone 8. Jednolité tělo Lumie 920 je vyrobeno z odolného polykarbonátu, takže by měla něco vydržet. Telefon postupně třikrát dopadne na tvrdý beton. Přežije krutý test?

Nepřehlédněte:

Ani nejnovější tortura webu PhoneBuff nepřináší žádné výrazné překvapení, protože snad žádný telefon ji nepřežije bez následků. V případě Lumie 920 je ale poškození minimální, a to i přesto, že je osazena velkým 4,5palcovým displejem a také poměrně těžká. Váží 186 gramů.

Při pádech na zem došlo k poškození materiálu spodních hran a také levé boční části telefonu. Displej a oblast fotoaparátu testy prošli bez úhony.

I když si o tomto druhu testů myslím své, a tedy to, že jsou naprosto zbytečné a nic nevypovídající, musím Nokii za dílenské zpracování své vlajkové lodi pochválit.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře