Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyStáhněte si zdarma Counter Strike pro zařízení Androidem

Stáhněte si zdarma Counter Strike pro zařízení Androidem

Na počátku června Teemu Riikonen ze studia OnMars oznámil, že Critical Strike Portable bude v Google Play dostupný do konce měsíce. Termín se sice nakonec nepodařilo splnit, ale pouze o pár dnů. A tak už si dnes Counter Strike pro Android můžete stáhnout z Google Play.

Port nabízí trojici herních režimů: classic, zombie survival a team death match, a je založen na enginu Unity. Asi nejzajímavější je ale možnost hrát napříč platformami. Chcete poměřit vaše dovednosti s kamarádem, co má iPhone či raději s někým dalším, kdo spíše dává přednost hře ve webovém prostředí? Můžete! Nic vám v tom nebrání. Hra také nabízí možnost stavět si své vlastní mapy, ale především spoustu zábavy.

Pakliže si chcete Counter Strike zahrát ve vašem webovém prohlížeči – klikněte sem. V opačném případě si jej zdarma stáhněte z Google Play.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře