Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyStáhněte si hlasovou asistentku S Voice ze Samsungu Galaxy S III

Stáhněte si hlasovou asistentku S Voice ze Samsungu Galaxy S III

Na web unikla oficiální ROM jednoho z nejočekávanějších smartphonů letošního roku ? Samsungu Galaxy S III, a okamžitě toho využili šikovní kuchaři z fóra XDA Developers. Kromě samotné ROM si tak můžete stáhnout například nejnovější verzi grafické nadstavby Touchwiz a všechny nové aplikace.

Mezi nimi také ambiciózní hlasovou asistentku S Voice, zamýšleného soka pro Siri.

S Voice umožňuje hlasem psát text, vyhledávat na internetu, spravovat kalendář a další funkce. Stačí se zeptat: ? What’s the weather in Prag? a na displeji se ukáže, jaké je v Praze počasí. Nebo zadáte povel: ?What’s the time? a ihned budete vedět, kolik je přesně hodin.

Hlasové ovládání si dnes rozumí s osmi světovými jazyky, čeština zatím chybí. Instalační apk soubor o velikosti necelých 30 MB můžete stahovat přímo ze stránek fóra XDA.

Na našem Galaxy Nexusu (Android 4.0.4) funguje aplikace bez problémů. V diskuzi pod článkem se nezapomeňte zmínit, zda jste na tom podobně ,-)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře