Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyStáhněte si Game Ready ovladače pro pařbu Fortnite Battle Royale

Stáhněte si Game Ready ovladače pro pařbu Fortnite Battle Royale

Nvidia dnes vydala Game Ready ovladače pro herní titul Fortnite Battle Royale, které také podporují beta verzi novinky ve službě GeForce Experience zvané Freestyle.

Freestyle umožňuje aplikovat post-procesingové filtry přímo během hraní. Z rozhraní služby lze měnit vzezření a náladu hry pomocí úprav saturace, vyvážení barev anebo aplikace některého ze zmíněných filtrů, kterých bude během uvedení funkce k dispozici 15 s 38 různými nastaveními. Například Filtr Colorblind myslí na barvoslepé hráče, kterým umožní lépe rozlišovat mezi jednotlivými barvami. Night mode pak redukuje modrou barvu, hráčům se tak po nočním hraní bude lépe spát.

„Hráči dostávají do ruky další nástroj nabízející široký prostor pro využití jejich kreativity. Svou oblíbenou akční hru z prostředí druhé světové války si budou moci zahrát s retro filtrem připomínající 40. léta minulého století, nebo si upraví barevnost a kontrast, aby dosáhli co nejrealističtějšího zážitku,“ píše Nvidia.

Nejnovější Game Ready ovladače přidávají také funkci ShadowPlay Highlights do titulu Fortnite Battle Royale.  Tato funkce automaticky zaznamenává nejlepší herní momenty do videí nebo screenshotů.

Ovladače Game Ready stahujte odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře