Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyDobré zprávy! Záruka na všechny monitory Philips se prodlužuje na 3 roky

Dobré zprávy! Záruka na všechny monitory Philips se prodlužuje na 3 roky

Na všechny monitory značky Philips zakoupené v České republice po 1. lednu letošního roku se bude vztahovat tříletá záruka. Vyplývá to z oznámení distributora MMD.

Před tímto rozhodnutím byla záruční doba monitorů odlišná v závislosti na příslušné produktové řadě. Zákazníci, kteří si koupili model z řady B, P, S a BDM, vždy měli záruku 3 roky, ale zákazníci, kteří si pořídili monitor řady V, C nebo E, měli standardní záruku dva roky. Toto rozdělení již neplatí. MMD nyní poskytuje záruku 36 měsíců na všechny produkty zakoupené po 1. lednu 2018.

Některé věci se ale nemění. Například to, že nejjednodušším způsobem, jak si nárokovat a získat záruku v případě poruchy na zakoupeném monitoru, je pečlivě si uschovat doklad o nákupu.

Více informací o zákaznické podpoře a záruce můžete najít zde: www.philips.com/support. Zákazníci mohou případně kontaktovat místní centrum pro podporu zákazníků Philips.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře