Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySprávu platebních karet nově umožňuje i Smartbanking pro iPhone

Správu platebních karet nově umožňuje i Smartbanking pro iPhone

Fio banka uvedlo do elektronického obchodu App Store novou verzi své aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem iOS. Aktualizace přinesla klientům s vlastními kartami Fio banky možnost zobrazovat realizované karetní transakce nebo spravovat parametry karet.

Fio banka začala v červnu vydávat vlastní platební karty, které je nyní možno plně ovládat přes aplikaci Internetbanking a Smartbanking pro Android. Ode dneška k nim navíc poskytuje podporu i prostřednictvím nové verze aplikace Smartbanking pro iPhone, kde si klienti mohou zobrazovat detaily karet a nezaúčtované transakce, měnit limity nebo kartu dočasně blokovat a opět odblokovávat.

Všechny aktivní funkce je třeba pro zachování bezpečnosti potvrzovat PINem používaným v rámci aplikace například i pro zasílání plateb.

?Pohodlného ovládání platebních karet a zobrazování karetních transakcí na chytrém telefonu mohou nově využít i příznivci firmy Apple. Aplikaci Fio Smartbanking chceme i v budoucnu vylepšovat. Vývoj budeme směřovat k dalšímu rozšiřování funkčnosti např. o šablony platebních příkazů, k využití QR kódů nebo přizpůsobení pro tablety,? uvedl Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Smartbanking

Smartbanking

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře