Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySpotify v Česku konkuruje službě Hudba Google Play

Spotify v Česku konkuruje službě Hudba Google Play

Spotify dnes spustilo své hudební streamingové služby v České republice. Jsme velice rádi, že tu můžeme být, píší zástupci společnosti v tiskové zprávě.

Dneškem počínaje mohou všichni čeští hudební fandové začít využívat hudební službu Spotify, která zdarma prostřednictvím vašeho mobilu nebo počítače poskytuje přístup k více než 20 milionům skladeb.

Teď už nemusíte kupovat ani stahovat jednotlivé songy. Jednoduše stisknete tlačítko a užíváte si hudbu den za dnem. Spotify nabízí dva možné způsoby přístupu.

Spotify Free. Nejoblíbenější způsob hudebního zážitku zdarma v telefonech, tabletech a počítačích.

  • Vychutnejte si bezkonkurenční přístup k hudebnímu katalogu Spotify
  • Poslouchejte všechny své nejoblíbenější interprety
  • Objevujte skvělé playlisty
  • Vše úplně zdarma

Spotify Premium. Nekonečný hudební zážitek.

  • Stáhněte si hudbu a poslouchejte offline – v letadle, vlaku nebo v obývacím pokoji
  • Užijte si lepší kvalitu zvuku
  • Žádné reklamy
  • Díky Spotify Connect získáte snadné připojení k domácímu audiu
  • To vše za cenu 5,99 eur měsíčně

Na stránce Discover naleznete každý den nová doporučení hudby na základě vašeho předchozího poslechu. Díky funkci Browse si zase můžete vybrat playlist, který odpovídá vaší aktuální náladě. Na výběr máte z vlastních seznamů skladeb, nebo nejnovějších lokálních i mezinárodních playlistů.

A protože hudba sbližuje, Spotify se o to snaží také. Sdílet své hudební zážitky můžete přes Facebook, blog nebo e-mail. Můžete rovněž sledovat kamarády, oblíbené interprety nebo celebrity – to znamená, že pokud oni objevují novou hudbu, vy ji můžete objevovat s nimi.

Spotify je největší hudební službou svého druhu na světě, s více než 24 miliony aktivních uživatelů a 6 miliony předplatitelů. Pro více informací nebo registrací do služby Spotify navštivte www.spotify.com nebo jděte na naší facebookovou stránku www.facebook.com/spotify.

[appbox googleplay com.spotify.mobile.android.ui&hl=cs]

[appbox appstore id324684580]

[appbox windowsphone 10f2995d-1f82-4203-b7fa-46ddbd07a6e6]

Spotify_new_markets

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře