Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySpolečnost TomTom uvedla inovovanou navigaci pro Android

Společnost TomTom uvedla inovovanou navigaci pro Android

Se společností TomTom, respektive s jejími výrobky se jednou v životě dostal do styku snad každý řidič. GPS navigace od TomTom jsou velmi spolehlivé a tudíž i rozšířené. TomTom svou navigaci samozřejmě rozšířil také na mobily, nyní nám však přináší zcela novou verzi.

GPS navigace od TomTom vás uvítá příjemným prostředím a velmi jednoduchým ovládáním. Vedle klasického navigování umí aplikace upozorňovat na rychlostní limity, nebo na dopravní situaci. Pokud to navíc někde na trase nevypadá s dopravou dobře, dokáže vám najít šikovnou objížďku.

Samozřejmostí většiny GPS navigací je schopnost navigovat offline a aplikace TomTom z tohoto zažitého bontonu nijak zvlášť nevybočuje. K offline navigování vám bude stačit stáhnout všechny potřebné mapy a pak už jedete.

Nová verze GPS navigace TomTom je aktuálně dostupná pouze na Androidu. Aplikace je k dispozici zdarma s tím, že na trasy do 75 km měsíčně ji můžete využívat se všemi funkcemi zdarma. Pokud ji budete chtít využívat víc, budete si muset připlatit za roční nebo tříletou licenci. To vás vyjde na 19,99 €/44,99€.

tomtom-obrazek

[appbox googleplay com.tomtom.gplay.navapp]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře