Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyAlcatel OneTouch Pixi 7 (3G): Sedmipalcový tablet s 3G připojením za 2...

Alcatel OneTouch Pixi 7 (3G): Sedmipalcový tablet s 3G připojením za 2 300 Kč

Společnost Alcatel začala na tuzemském trhu prodávat sedmipalcový tablet Pixi 7 (3G). Novinku ocení především začínající uživatelé, kteří hledají v konkurenci přístrojů základní kategorie slušnou výbavu a možnost připojit se na cestách k mobilnímu internetu.

Kompaktní model pohání dvoujádrový MediaTek MT8312, kterému dělají společnost 512 MB RAM a 4 GB uživatelské paměti. Vnitřní úložiště můžete kdykoli jednoduše rozšířit pomocí paměťové karty typu microSD až o dalších 32 GB.

Kromě toho PIXI 7 (3G) podporuje i připojení externích disků přes microUSB port díky funkci OTG. O to, aby vám uprostřed zábavy nedošla šťáva, se stará baterie s kapacitou 2840 mAh. Sedmipalcový displej má nízké rozlišení 960 × 540 px.

PIXI 7 3G_Bluish Black_front angled left_portrait

K internetu se připojíte buďto standardně přes bezdrátovou WiFi, nebo můžete využít slot na SIM kartu pro 3G mobilní internet. Díky tomu není problém zůstat online i na cestách. Na rozdíl od většiny tabletů základní cenové kategorie levný Alcatel disponuje také GPS navigací, kterou oceníte při jízdě autem nebo výletech do přírody. Výbavu tabletu dotváří podpora technologie Miracast a infraport, kterým lze ovládat domácí elektroniku.

Alcatel Pixi 7 (3G) vstupuje na tuzemský trh se sympatickou cenou 2 290 Kč s DPH.

PIXI 7 3G_Bluish Black_back angled left_landscape PIXI 7 3G_Bluish Black_front

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře