Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySpolečnost Amazon oznámila "Fire Phone"

Společnost Amazon oznámila „Fire Phone“

Maloobchodní on-line gigant Amazon během dnešní akce v Seattlu představil vlastní smartphone. Má 4,7 palcový displej a pyšní se i novým rozpoznávacím vizuálním programem Firefly. 

Amazon chytrým telefonem Fire Phone rozšiřuje nabídku elektroniky, do které patří tablety Kindle Fire, čtečky Kindle a set-top-boxy Fire TV.

Vedle 4,7 palcového HD displeje bude telefone od Amazonu osazen hliníkovými tlačítky. Jeho vnitřnosti by pak měl tvořit procesor Qualcomm, grafika Adreno 330. 2 GB RAM a 13ti megapixelový fotoaparát s optickým stabilizátorem.

Zajímavostí je, že na telefonu bychom měli najít i tlačítko, jehož stlačením se uživatelé okamžitě dostanou do zákaznického servisu Amazonu, který jim 24 hodin denně, 365 dní v roce pomůže s „jakýmkoliv problémem“.

Vedle toho by měl být Fire Phone osazen 4 kamerami, které budou snímat polohu očí uživatele a následně jí přizpůsobovat obsah, který uvidí na displeji.

Fire Phone se bude prodávat za $649 (32 GB verze)/$749 (64 GB verze).

fire-phone

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře