Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyŠpionážní fotogtrafie odhalily desetipalcový Playbook od RIMu

Špionážní fotogtrafie odhalily desetipalcový Playbook od RIMu

Kanadská firma RIM se svým sedmipalcovým Playbookem příliš nezabodovala. Důvodů, proč tomu tak bylo, je rovnou několik. Šikovné zařízení srážela zejména neúměrně vysoká cena a silná konkurence v čele se Samsungem a Applem. A tak se okamžitě začalo hovořit o tom, zda RIM také nepracuje na 10,1palcovém modelu.

Na webu se nyní dokonce objevila fotografie tohoto zařízení, které nezveřejnil nikdo jiný, než v poslední době populární vietnamský server Tinhte. Není však úplně jasné, zda jde o prototyp, který se nakonec nikdy nedostal do sériové výroby nebo zda se koukáme na zařízení, které se třeba začne prodávat na konci letošního roku. První varianta se nám zdá ale mnohem pravděpodobnější.

Jisté je, že desetipalcový Playbook je vybaven přední a zadní kamerou, stejně jako 3G/4G moduly a baterií v kapacitě 7250 mAh. Další specifikace zůstávají zahalené tajemstvím. Patrně v něm ale také tepe dvoujádrová SoC jednotka.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Playbook/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře