Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyŠpičkový Nexus 6 bude drahý. Známe ceny pro Německo

Špičkový Nexus 6 bude drahý. Známe ceny pro Německo

Premiéra Nexusu 6 je na spadnutí, odehrát by se měla za několik desítek minut, maximálně hodin. Nyní se na web dostala nedopatřením cena nového špičkového smartphonu. A my tak už víme, že se případní zájemci pořádně plácnou přes kapsu.

Telefon bude u vybraných distributorů v prodeji s pamětí 32 GB a 64 GB, a to v černé a bílé variantě. Malooobchodní cena pro Německo je 569 eur, respektive 649 eur. To je podle aktuálního přepočtu 15 673 Kč a 17 876 Kč.

Přímo od Googlu bude telefon určitě o něco levnější. Především pak ve Spojených státech, kde se dle přepočtu dolar/koruna bude prodávat stále za velmi atraktivní ceny.

Bohužel, evropské zákazníky, kteří nemají přístup do obchodu Play (tedy i pro Čechy a Slováky), kde bude možné telefon zakoupit levněji, možná vysoká cena donutí přehodnotit jejich původní plány a poohlédnout se po jiném mobilu.

Motorola-Nexus-6-600x191

 

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Teď jsem rád, že jsem si koupil z ameriky oneplus one a nečekal jsem na nexus 6.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře