Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySpekulace: Menší iPhone 6s a hodinky Apple Watch 2 se představí v...

Spekulace: Menší iPhone 6s a hodinky Apple Watch 2 se představí v březnu

Apple zatím nic oficiálně neoznámil, ale podle zdrojů obeznámených s děním uvnitř firmy plánuje na březen tiskovou konference, na které uvede druhou generaci chytrých hodinek Watch a menší čtyřpalcový iPhone.

První generace Apple Watch byla představena loni v září, ale ne každý je s hodinkami spokojen. Podle některých zákazníků jsou pomalé a brzy se vybijí. Tyto a další problémy by měla opravovat chystaná nová modelová řada, s níž bychom se měli setkat příští rok v březnu.

Spekuluje se o tom, že nový model by mohl dostat větší baterii, iSight kamerku pro videohovory, pokročilejší funkce pro sledování sportovních aktivit a také více senzorů, které budou monitorovat zdravotní stav uživatele.

K vidění by na plánované tiskovce měl být i iPhone (6c) se čtyřpalcovým displejem, který má uspokojit všechny ty, pro které jsou aktuální modely 6 a 6s příliš velké.

ipúhone

Zdroj: 9to5mac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře