Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkySpekulace: HTC představí nové telefony s Windows Phone 8 na konci září

Spekulace: HTC představí nové telefony s Windows Phone 8 na konci září

Od společnosti Nokia se očekává, že novou generaci svých smartphonů s operačním systémem Windows Phone 8 představí již 3. září. Zanedlouho by se k ní mohli připojit i další firmy, zejména pak druhý největší výrobce zařízení s Windows Phone, tchajwanské HTC.

Podle serveru WPDang HTC představí v třetím zářijovém týdnu hned trojici nových telefonů s Windows Phone 8.

?Model HTC Rio nabídne zákazníkům 4palcový displej s WVGA rozlišením a pětimegapixelovou kameru s možností natáčet HD video. Postaven bude na čipsetu Qualcomm MSM8227, který je součástí rodiny Snapdragon S4. Počítejte také s 512 MB RAM.

Do střední třídy pak má namířeno HTC Accord. U něj prý máme počítat s 4,3palcovým displejem s HD rozlišením a osmimegapixelým fotoaparátem s podporou natáčení 1080p videa. Procesor je dvoujádrový. Nebude chybět ani podpora technologie NFC a 1 GB operační paměti.

Nejvýkonnějším zařízením z trojice nových telefonů je Zenith. Ten má být osazen obrovskou 4,7palcovou obrazovkou s HD rozlišením. Fotoaparát má rovněž rozlišením osm megapixelů. SoC jednotka pak dokonce obsahuje čtyři fyzická jádra.?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře