Středa, 10 srpna, 2022
DomůNovinkySpektakulární plošinovka Leo's Fortune je nyní dostupná i na Androidu

Spektakulární plošinovka Leo’s Fortune je nyní dostupná i na Androidu

Hrajete na Androidu? A máte rádi neobvyklé herní zážitky? Míchání několika herních stylů, případně kochání se osobitým grafickým zpracováním? Potom se na vašem seznamu her, které musíte mít, objevila další hra! Jmenuje se Leo’s Fortune a přichází k nám po několika měsíčním úspěšném tažení na platformě iOS.

Leo je chlupatá kulička s knírkem, která si za vaší pomoci proskakuje nejrůznějšími nástrahami jako jsou propasti, statické i pohyblivé bodáky, houpačky atd. Přitom sbírá své zlato, které bylo po lese a přilehlém okolí rozházeno poté, co ztratila štěstí při investování.

Jednoduchý, ale úsměvný příběh hry je plný nadsázky i zajímavých zvratů, největší zábava se však skrývá právě v poskakování podloženým výborným ovládáním a čarokrásným herním prostředím. To je však natolik rázovité, že nemusí sednout každému. Pro ilustraci si pusťte přiložený trailer a udělejte si obrázek sami.

Plošinovka Leo’s Fortune je na Google Play k dispozici za necelou stovku. Na App Store pak za ní zaplatíte přibližně stejně.

Leo's Fortune
Leo's Fortune
Vývojář: 1337 & Senri LLC
Cena: 139,99 Kč
‎Leo's Fortune
‎Leo's Fortune
Vývojář: 1337 & Senri LLC
Cena: 129,00 Kč
Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře