Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySpecifikace 2. generace tabletu Nexus 7 vyzrazeny pracovníkem technické podpory Asus

Specifikace 2. generace tabletu Nexus 7 vyzrazeny pracovníkem technické podpory Asus

Nástupce populárního Nexusu 7 se má začít prodávat ještě během tohoto měsíce, naznačují to již delší dobu informace z různých zdrojů. Tablet, který vyrobí znovu Asus, by měl mít displej s vyšším rozlišením než předchozí model, bude také tenčí, lehčí a využije jiný procesor.

Nejnovější zpráva týkající se nového referenčního tabletu, jenž poběží na platformě Android, se týká použitého hardwaru ? na webu koluje přepis údajného rozhovoru s pracovníkem technické podpory společnosti Asus.

Zaměstnanec tchajwanského výrobce v něm potvrdil, že nový tablet bude vybaven ARM procesorem Snapdragon 600 od firmy Qualcomm, 7palcovým Full HD displejem, 2 GB RAM a pětimegapixelovou zadní kamerou.

Specifikace jsou na chlup stejné s těmi, které už delší dobu kolují po internetu. Vydání tabletu, od nějž si uživatelé slibují hlavně výborný poměr cena/výkon, je nejspíše otázka několika příštích týdnů.

Nexus

Zdroj: AAuthority

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře