Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySpeciální varianta Galaxy S10+ bude mít keramická záda

Speciální varianta Galaxy S10+ bude mít keramická záda

Již příští měsíc představí jihokorejský Samsung netrpělivě očekávané smartphony z řady Galaxy S10. Kromě základního modelu S10 E dojde také k odhalení variant S10 a S10+. Všechny tři nové telefony se pochlubí osvědčenou konstrukcí kombinující kovový rámeček a skleněnou přední i zadní stranu.

Výjimku bude tvořit nejvybavenější provedení S10+ s 12 GB operační paměti a 1TB úložištěm, které bude k dispozici pouze v několika regionech.

Telefon by měl mít na rozdíl od ostatních modelů řady záda z keramiky, která je velmi tvrdá a odolná proti poškrábání, ale také poměrně křehká. Prozradil to dobře informovaný twitterový zdroj Ice Universe s tím, že keramika by měla způsobovat zajímavý kovový odlesk. Cena speciálního provedení Galaxy S10+ jistě nebude nízká a případní zájemci o tento smartphone si pořádně připlatí.

Pro úplnost dodejme, že tisková konference společnosti Samsung je naplánována na 20. února a na prezentaci nebude chybět ani naše redakce.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře